Full Stack icon

Full Stack

Full Stack – це напрям в IT, який дозволить вам стати універсальним розробником в команді та реалізовувати свої здібності у найрізноманітніших проєктах. 

Особливість курсу Full Stack полягає у тому, що ви зможете отримати навички, необхідні для створення веб-додатків з нуля і до завершення. Тобто, опануєте розробку як Front-end (клієнтської частини), так і Backend (серверної частини) веб-додатків. 

 • Старт: 26.03.2024
 • Тривалість: 6 місяців
 • Залишилось місць: 16
Основи програмування icon

Основи програмування

Шлях становлення розробника починається з основ. На початкових етапах вивчення програмування всі мови відрізняються своїм синтаксисом, але фундаментальна база залишається єдина. Неважливо, яку саме мову програмування для вивчення ви оберете: Java, Python, C# або JavaScript – такі поняття, як “змінні”, “цикли”, “масиви” і “функції” будуть зустрічатися у кожній з них.

 • Старт: 13.03.2024
 • Тривалість: 1 місяць
 • Залишилось місць: 11
Python icon

Python

Python – це мова програмування, що дуже швидко розвивається, стрімко набирає популярність та за різними рейтингами займає 3-4 позицію, поступаючись лише таким JavaScript, Java, C#. За всіма прогнозами Python може зайняти перше місце в 2023-2024 році. Стрімке зростання популярності цієї мови програмування викликане двома факторами. По-перше, вона проста у вивченні та застосуванні в порівнянні з такими складними мовами, як Java і С#. По-друге, за її допомогою можна створювати складні веб-додатки та сервіси, які раніше створювалися виключно на “складних” мовах програмування!

 • Старт: 12.04.2024
 • Тривалість: 6 місяців
 • Залишилось місць: 16
Java icon
 • З працевлаштуванням

Java

Java – це мова програмування, яка вже протягом довгих років залишається однією з найбільш популярних серед усіх мов розробки. Це пов’язано з тим, що на відміну від багатьох інших мов програмування, Java призначена для розробки великих і складних веб-додатків. Серед них: банківські системи, системи управління літаками, корпоративні системи з управління персоналом, великі агрегатори і платформи (Amazon, Ebay), соціальні мережі (LinkedIn) тощо. Вибором середнього та великого бізнесу для розробки практично завжди є Java.

 • Старт: 12.03.2024
 • Тривалість: 6 місяців
 • Залишилось місць: 11
Front-end icon

Front-end

Front-End розробка – це один із найзатребуваніших напрямів у сучасній IT індустрії! Кожному сайту, веб-додатку та мобільному додатку потрібно “обличчя”, яке буде правильно працювати на всіх можливих пристроях: починаючи від вашого домашнього комп’ютера і закінчуючи смартфоном. Саме Front-End розробники перетворюють макет дизайну на “живий” сайт. Все те, що ви бачите на сайті чи у мобільному додатку, зветься інтерфейсом користувача. Front-End розробник за допомогою програмного коду і мов розмітки втілює в життя креативні ідеї веб-дизайнерів!

 • Старт: 13.03.2024
 • Тривалість: 6 місяців
 • Залишилось місць: 12
.NET/C# icon
 • З працевлаштуванням

.NET/C#

Мову програмування C# можна впевнено назвати однією з найпопулярніших у всьому світі. Це потужна мова, що динамічно розвивається і стає дедалі затребуванішою. Сьогодні вона використовується для написання переважної кількості різноманітних програм, які взаємодіють із багатомільйонною аудиторією.

 • Старт: 16.04.2024
 • Тривалість: 6 місяців
 • Залишилось місць: 16
Відгуки

Дізнайтеся про курси від випускників школи A-Level

Кожен з 5 тисяч студентів, що навчалися в A-Level, має власну історію знайомства з IT, особисті враження від навчання у школі та спілкування з викладачами, свої складнощі та успіхи. Тож дізнайтеся про це з перших вуст!

Iсторії успіху

Нашi Випускники, які змогли!

Lovi

1 000+ працевлаштованних випусникiв

Дивитись усi історіi успiху

Нестеренко Євген

Пройшов курс .Net, за тиждень після випуску вже влаштувався на роботу. Викладачі працюють у компаніях та мають можливість ділитися актуальними знаннями. Рекрутери просто вогонь, за лічені дні після захисту диплома мені написали з трьох компаній, пропонуючи працевлаштування. Загалом дуже задоволений і всім рекомендую!)

Вiдгук повнiстю

Глушко Вадим

Пройшов курс Front-End, дали великий обсяг знань, які стануть у пригоді при влаштуванні на роботу і на практиці. Офігенні викладачі, які можуть допомогти 24 на 7, а також весь персонал школи, які дадуть відповіді на всі питання і допоможуть, коли потрібно! Хто хоче розпочати свій шлях у айті – рекомендую!

Вiдгук повнiстю

Травін Василь

Минулого літа записався на курси C#. Старт курсів був вчасно і гурт набрався швидко. Викладачі були хороші, розповідали не лише базові знання, а й ділилися тим, що часто зустрічається у роботі та є поширеною практикою. На курсах дають добрий рівень знань, вже на середині навчання було запропоновано офер. Особисто я залишився задоволений усією програмою курсу.

Вiдгук повнiстю

Гресс Катерина

Курси досить добрі. Викладати уважні, якщо щось не зрозуміло, то і вночі можуть допомогти і відповісти. Курс розповідається в найменших подробицях та з усіма нюансами, що дуже добре. Немає цих поверхневих знань з якими потім не знаєш що робити. Я не отримала сертифікат через те, що в останній темі трохи розслабилася. Розслаблятися тут не можна)

Вiдгук повнiстю