Тестування П3 icon
  • З працевлаштуванням

Тестування П3

У сучасному світі автоматизоване тестування не просто доповнює мануальне за цілим рядом можливостей, а й виходить на перший план. Автоматизація дозволяє виконувати об’ємні, але прості та рутинні завдання, щоб зменшити трудовитрати та прискорити час тестування. Наприклад, можна провести тест, імітуючи використання 15 тисяч мобільних пристроїв. Крім того, автоматизація застосовується у складних ситуаціях – для тестування важкодоступних місць застосування.

  • Старт: 07.03.2024
  • Тривалість: 6 місяців
  • Залишилось місць: 16
Відгуки

Дізнайтеся про курси від випускників школи A-Level

Кожен з 5 тисяч студентів, що навчалися в A-Level, має власну історію знайомства з IT, особисті враження від навчання у школі та спілкування з викладачами, свої складнощі та успіхи. Тож дізнайтеся про це з перших вуст!

Iсторії успіху

Нашi Випускники, які змогли!

Lovi

1 000+ працевлаштованних випусникiв

Дивитись усi історіi успiху

Твердохлібова Тетяна

Закінчила курси з UX UI Design. Можу сказати, що викладачі у нас були вогонь. Якщо потрапите в потік до Олени, Вови (Каті та Саші, вони e-commerce ведуть) то вам пощастило. Знань багато, досвіду у них не менше, підкажуть допоможуть, якщо реально хочете здобути знання. З приводу працевлаштування краще самим шукати, варіантів більше, що влаштовуєтеся. І

Вiдгук повнiстю

Новіков Олег

Всім привіт, місяць тому закінчив курси A-level за напрямком full-stack JS, і вже через 3 тижні отримав оффер, за що хочу подякувати курсам A-level. Якби не мій «так собі англійський» думаю оффер був би отриманий швидше), але це дрібниці. На курсах дається гарна база знань, всі технології якими нас навчали, застосовуються у повсякденному житті IT-компаній,

Вiдгук повнiстю

Сметанін Романін

Пройшов курс “Project Management” – дуже задоволений. Роман Ратинов та Іван Нестеренко — відмінні викладачі-практики, Насичена навчальна програма, зручне розташування офісу. Частина курсу припала на локдаун, тому кілька занять проводилися віддалено. Але це не вплинуло на навчання.

Вiдгук повнiстю

Євко Наталія

Цього місяця закінчила курси “Тестування” в A-level. Дякуємо керівництву за підбір таких висококваліфікованих викладачів, які пояснили не лише з теоретичного боку тестування, але й навчили нас практичним навичкам. На заняттях завжди була дружня атмосфера, завдяки викладачам та учням. Бажаю A-level успіхів та розширення!)

Вiдгук повнiстю